Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki ilyen...

Van olyan lány aki ilyen testalkatú vagy gondolkozott azon hogy hízna egy kicsit hogy ilyen testalkata legyen?


2016. ápr. 3. 22:28
 1/9 anonim válasza:
76%
Ezen a lányon van kb. 10 kg sulyfelesleg és főleg a hasára rakodott le a zsir. Kb. a lányok fele ilyesmi, aztán ettől vannak sokkal teltebbek és vannak vékonyabbak, illetve normális testsullyal rendelkezőek. Ugyhogy szerintem a lányok azon gondolkoznak, ha van 10 kg sulyfeleslegük hogy tudnák leadni.
2016. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Azt megértem,hogy a nagy(és formás,nem plötyi!)popsi és mell sokaknak izgató,mert az...de a nagy has??Számomra undorító.Rosszul lennék,ha így nézne ki a hasam.De persze ízlések és pofonok.

20L

2016. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
elég sok ilyen lány van.. én mondjuk leszúrnám magam, ha így néznék ki.
2016. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddig érkezett egész megértő válaszokat! :)
2016. ápr. 4. 16:34
 5/9 anonim válasza:
Ha van ilyen lány írhat priváltban!
2016. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatna nyugodtan!
2016. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én fiu vagyok de ilyen hasat akarok

Ha tucc segiteni irj privátban.

2016. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Mit kent a hasára?:O

Attól nő vagy mi ?:D Nem èrtem ezeket a videókat.

Szèp csajok, meg minden, de az a has szerintem nem kellene oda. :)

Èn szeretnèk nagyon hízni. 164cm + 52kg vagyok. 58 szeretnèk lenni.

Nagy popsit, vastag combot, izmos vádlit, nagy melleket, szèles ès "markolászható "csipőket szeretnèk.Darázsderekat es nagy melleket.

Szóval vannak itt elvárások, de nem megy ez olyan könnyen csak az a baj. :) De rajta vagyok a dolgon:) Èn nem szeretnèk kockás hasat, de olyat sem, mint a lánynak van. Lehessen látni, hogy van egy pici cuki, de ne ilyet.:)

2016. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb csajt zavarja, ha ilyen hasa van. Van amelyiket persze nem, csak azok valószínű, hogy tovább híznak.
2016. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!