Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményete a playboyról?

Mi a véleményete a playboyról?

Figyelt kérdés
Már mint a playboy ékszerekről,ruhákról,tárgyakról.Nem a magazinról.Előre is köszi a válaszokat.
2010. ápr. 4. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

uncsi, mostanság mindenki olyanokat hord

ha valaki olyat vesz fel arról én mindig azt gondolom, hogy kicsit ribis és könnyen odaadja magát

2010. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Nagy divat lett, már az alsó tagozatos kislányok is ilyen cuccokban díszelegnek. Meg a divatmacák... én semmi pénzé nem hordanék ilyesmit.
2010. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
hááát sztem jók, csak hát egy csomó falusi kislányka odasoppolja a képeire h playboy.meg elég sokan hamisítják és sztem lejárt.
2010. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Láttam szép Playboy magassarkú cipőket, amik tetszettek. Az a baj, hogy mindenhol kamu cuccokat lehet kapni, nekem pont ezért nem kéne Playboy ruha vagy kiegészítő. Mindenki azt hinné, hogy kamu és/vagy hogy ribi vagyok.
2010. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vércikinek találom.
2010. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Édi a nyuszis :)
2010. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak köztük nagyon szépek, ízlésesek, de sajnos egy olyan réteg hordja, akik közé nem szívesen tartoznék.
2010. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem iszonyat gáz!! már nem azért de ha belegondolsz hogy mi is a playboy magazin, és hogy a sok hülye pi**a ezért lelkesedik.. menjenek ki a sarokra inkább.. sok agyatlan, ha meglát valamit a másikon, rögtön neki is ugyanolyan kell, ezért lett ez is divat.. mert "cuki nyuszi"..
2010. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!