Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az miért van hogy az arcszőr...

Az miért van hogy az arcszőr olyan karakteressé teszi az arcom?

Figyelt kérdés
fiú vagyok, és ha borostásodom kiemeli a karakterem, de ha megborotválkozok és csupasz az arcom olyan.... jellemtelen :S vélemények?
2010. ápr. 1. 10:29
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem mindig is bejöttek a borostás arcú pasik. Az nem baj ha karakteresebb az arcod tőle,sőt!

Ha jól áll akkor hagyd csak meg!Vágd mindig olyan hosszúra ami neked is tetszik!És ha körszakálladat kissé nagyobbra hagyod mint a többi helyen akkor azzal is variálhatsz!Ha pedig nem tetszik ha simára leborotválkozol akkor ne is csináld!

2010. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem a "kecske" szakáll bejön :P (17/L) :D:D:D
2010. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az egyik osztálytársamat egyszer láttam kissé borostásan és neki is nagyon karakteressé vált az arca tőle, és nagyon jól nézett ki.szerintem ha neked úgy tetszik, akkor hagyd meg.
2010. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!