Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen haj, öltözködés állhat...

Milyen haj, öltözködés állhat jól nekem?

Figyelt kérdés
Magas, vékony, hosszú lábú, kisebb cicijü, hoszzú barna hajú lány vagyok. az arcom inkább hoszzúkás, mint kerek, de nem annyira hosszúkás. 15 éves vagyok. jún-ba már 16:D 178cm, és 56 kg. Milyen haj, öltözködés áll jól nekem! egyébként sokak szerint modell alakom van, és modellkedem is:D
2010. márc. 27. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy pl. milyen színek állnak neked jól, az attól függ, hogy tavaszi, nyári, őszi, téli típusú vagy -e. ez függ a bőr, szem és a hajszíntől. Ha ezt tudjuk, akkor van egy színskála ami hozzád illik. De amúgy öltözködésben a stílusod milyen, az tőled is függ (nőies, sportos...stb).

Egy magas vékony lánynak sok minden jól áll, a nőies és a sportos stílus is.

2010. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Háát, törnacipő, bőrdzseki, farmer polo:D:D

ez a kedvenc:D

de nagyon szeretem a nöiesebb stilut is, csak magas, vagyok magassarkut emg ezért nem hordok:S:D:D

2010. márc. 27. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!