Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik kellenek egy gél-lakkozásh...

Mik kellenek egy gél-lakkozáshoz? És milyen árban lehet őket beszerezni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 13:08
 1/6 anonim válasza:
Sok körmös bolt van a neten, de vannak városokban is üzletek, érdemes alaposan utána járni, mert nem olcsó. Tanulsz esetleg?
2016. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minőségi termékekből egy kezdő csomag kb 30 ezer Ft és abban nem nagyon vannak még benne a lakkok.

Én azt javaslom, minimum egy suliba menj el, mert így leírva vagy videókat nézegetve nem fogod megtanulni.

Én mire odajutottam, hogy saját készletet vettem magamnak, már saját kútfőből ment, hogy mi kell hozzá. Ha ennyire nem tudod mik az alapok, inkább ne vágj bele, mert pénzkidobás lesz.

2016. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nekem kellene!Én nem értek hozzá!Ajándék lenne,majd pár hónap múlva!Csak már most érdeklődök,meg utána nézek pár kelléknek!
2016. jan. 15. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Néhàny cégnek van előre összeállított kezdőkészlete.
2016. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az előre összeállított készletnek a felét kidobtam, mert olyan silány minőségű volt. Kb a lámpa az ami ér is valamit.

Ez a moonbasanails volt egyébként. Vannak jó cuccaik, de előre összeállított készletet ne rendelj tőlük.

2016. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én ezt most tanulom suliban. Szerintem jobb ha megkérdezel egy szakembert.

Mert pl. veszel egy lakkot, de lehet 3-4 dolog kell még hozzá, szóval menj el egy ilyen üzletbe, és érdeklődd meg, mert amúgy nagy kiadás lenne.

Eléggé összetett és bonyolult dolog ez, nagyon nem is tanítják nekünk, külön kell majd nekünk is.

2016. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!