Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ez a lány? Milyen...

Milyen ez a lány? Milyen stílusba tartozik?

Figyelt kérdés
Fiú ruhákat hord,fiú haja van,és a viselkedése is olyan,de a pasikat szereti és a barátnőire tényleg csupán barátilag tekint.Ez egy stílus?Vagy mi baja van?
2010. márc. 25. 18:17
 1/4 anonim válasza:
hát sokféle dolog lehet.. lehet hogy a fiukat szereti..:S de lehet hogy csak ez a stílusa.. bár kétlem:S de nemtudom:S remélem valaki majd okosabb választ tud neked adni:S:D de nekem ez a véleményem...=]
2010. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
uhh bocsi:D látszik hogynem olvastam végig:D bocsáss megXD de am nem tudom..:D
2010. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha tizenéves még, akkor előferdülhet, hogy nem meri még vállalni a nemiséget (talán kicsit meg is ijedt a kibontakozó nemiségtől, láttam már ilyet - én is ilyen voltam kb.) Előbb-utóbb biztosan "kinövi" ezt a hóbortot, kell amúgy hozzá egy bizonyos irányú önbizalom.
2010. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsónak: nem feltétlenül növi ki...


egyébként én is ilyesmi vagyok. mondjuk nem kifejezetten férfiruhákban járok, inkább unisex cuccokban, de a lényeg hogy egy "lányos lány" tuti nem venné fel őket :)

a hajam rövid,mint egy fiúnak. persze jól formára van vágva. a lényeg hogy így kényelmesebb mint mikor a derekamig érő hajam volt :)

és a viselkedésem sem éppen úrilányos... :D

de a fiúkat szeretem (de még mennyire :)) és nincs velem semmi gond.

és szerintem azzal a lánnyal sincs semmi gond, akiről szó van. ő ilyen és kész. szerintem annyi van, hogy meri magát adni. neki ez tetszik, és nem próbál meg a társadalmi nyomás miatt úgy viselkedni, mint a nőiesebb típusok. (az amúgy is béna lenne, ha csak azért viselkedne máshogy, mint amilyen, mert ezt várják el tőle...)

21/L

2010. márc. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!