Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik a csajoknak ha nem...

Tetszik a csajoknak ha nem vagy kigyúrva mint állat, de szép kidolgozott felső tested van?

Figyelt kérdés

(fiu)Én már régóta edzegetek és én sose vagyok megelégedve azzal ahogy kinézek, bár sokan mondják hogy így pont jó. Tehát arra lennék kíváncsi hogy nektek melyik változok jönnek be?

1. sovány

2. kidolgozott szálkás

3. kigyúrt nagy darab


2010. márc. 25. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
nos lehet hogy meglepő információt közlök veled de mindenkinek más az ízlése! az se mellékes hogy a fiú feje milyen ami a testén van az meg végképp nem hogy milyen a stílusa, mert tőlem aztán lehet egy adonisz ha paraszt akkor mehet a fenébe.
2010. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó de én most általánosítottam hogy úgy általában milyenek jönnek be nektek lányok?
2010. márc. 25. 16:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak!


Egyébként, ha már választani kell akkor a kidolgozott szálkás.A sovány nem szép,egy kigyúrt nagy darab pasi mellett pedig elvesznék.Meg hát az sem szép.

Szóval a kicsit kidlgozott,közepesen izmos srác jön be,de ez mellett nagyon fontos a belső tulajdonságok,az arc és az összhatás is!

15/L

2010. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

2.!!!!!!!!!!!!!!!

az azért nem jó ha vlaki kis gizda

de

az se ha nagy gorilla

FELTÉTLEN A 2.-ra szavazok :D

am attól függ mennyi idős az illető:P

2010. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
eddigi barátaim mind soványak voltak de egy valt amélyik kigyúrt volt de kicsit nem nagyon
2010. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem a macis tipusú pasik tetszenek,vagy kicsit elhizottak.a vékonyak és izmosak egyátalán nem.
2010. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2.!

A nagyon kigyúrtak nekem nem tetszenek meg kicsit ijesztőek is:D nembaj az se ha vékonyabb alkat, de akkor dolgozzon kicsit a testén..legyen férfias

2010. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a szálkásan kidolgozott a legjobb!
2010. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

2es.:) nem bírom nagyon a benga állatokat.:D

meg azt se ha minden bordája kilátszik az illetőnek. szal halvány haskocka fér bele nekem.:'D

2010. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2
2010. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!