Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek hátrányban...

Ti nem érzitek hátrányban magatokat a gazdag lányokkal szemben szépség terén?

Figyelt kérdés

Engem néha bánt, hogy nem telik olyan kozmetikumokra, sminkre, ami a gazdagoknál alap. Illetve olyan mennyiségű ruhára.

Vannak gyönyörű gazdag lány ismerőseim, akik külföldről hozassák a kozmetikumaikat, csak a Mac-nél vesznek rúzst...és emiatt olyan magabiztosabbak is.


2016. jan. 2. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen rossz ha valaki azt hiszi a szépség onnantól van, hogy drága sminket használunk.

Lehet bárki baromi gazdag, lehet ezer féle drága sminkkészlete, szép ruhái, ha

- eleve csúnya a bőre,

- nem szép

- idomtalan a teste


Nem attól lesz valaki szép, hogy Mac terméket ken magára..

2016. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Nem hozassak, hanem hozatjak...

Amugy nem, mivel soha nem ereztem magam szegenynek, mindenem megvan, amit penzzel meg lehet venni. Nagyok a melleim, szep az arcom, van rajtam plusz, de aranyosan oszlik el(ha pedig akarnam, akkor le tudnek fogyni, de nem akarok, ennyi kell) tanult vagyok, osztondijas vagyok, okos vagyok es barmit kepes vagyok elerni. Innentol kezdve nincs miert irigykedjek masra!

23L

2016. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Kétlem, hogy egy MAC rúzstól lesz valaki magabiztos, de egészségükre :D

Én nem érzem magam hátrányban, így is futja kozmetikumra, még ha nem is a legdrágábbakra. Jól is néznénk ki,ha az anyagiak határoznák meg az önbizalmamat.

2016. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek, azok gazdagok és rondák... szóval nem érzem magam hátrányban. Mondjuk engem amúgy sem érdekelnek se a ruhák, se a sminkek. Van egy szekrénnyi ruhám, az is marha sok nekem, a felét nem hordom soha.
2016. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Ők is ugyanolyanok, mint bárki más, nekik is vannak bőrhibáik, lehet görbe orruk, cérnaszájuk, disznószemük, amin a smink sem mindig segít. Régen irigyeltem a gazdag osztálytársaimat de rájöttem, hogy valójában nem is annyira szépek, vagy a pénzük, vagy a cuccaik vagy a viselkedésük miatt lihegik őket körbe állandóan.
2016. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dolli1993 ***** válasza:
Nem, mert hiába kennék fel magamra kilónyi méregdrága kozmetikumot, ha a natúr fejem meg full pattanásos, úgy rosszabb lesz... :/
2016. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!