Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, aki használt már...

Csajok, aki használt már epiláló gépet, használjátok intim testrésznél is az epiláló gépet?

Figyelt kérdés
Mivel most először használok ilyet, kissé félek odalent használni.

2015. dec. 29. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Anyu munkatársa egyszer elájult amikor ott használta. :/

Használtad már? "Megszoktad"?

2015. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jéé, nem semmi!! Eddig még csak a kezemen használtam.
2015. dec. 29. 00:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm használja intimre is. :)

Fiúként én is évekig epiláltam intim részeimet, de most gyantáztatom. :)

2015. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak bikinivonalnál próbáltam, nagyon fájt már ott is és full gyulladt szőrbenövéses lett utána, úgy is maradt 4 hónapig kb. Amúgy nem is tudom hogy lehetne használni "beljebb". Mivel ahhoz túl nagy a gép. Nem lehet a bőrre merőlegesen tartani sem ott.
2015. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2016. jan. 4. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így kezdtem kicsit több mint 1 éve, eleinte nem is volt semmi, szép sima volt, igaz ahogy az előttem szóló írta, "beljebb" nehéz hozzáférni de ez is akarat kérdése. Ha különböző testhelyzeteket veszel fel hozzáférsz de iszonyatosan fáj. Azt hiszem 3 napig mindig egy kicsit beljebb mentem, ugyanis úgy fájt, hogy mindig feladtam, de muszáj volt így másnap mindig hozzáfogtam. Bárcsak ne tettem volna. Kb 1 hónap után megjelentek az első gennyes szőrbenövések, szőrtüszőgyulladások, puklik, rettentően fájtak, nem is mertem elmondani senkinek, a barátom előtt is szégyelltem magam. Itt interneten keresgéltem gyógyírt a problémámra, vettem szőrtüszőgyulladás elleni krémet, neogranormonnal kenegettem, nem szedtem már onnan a szőrt de a sebek nem gyógyultak, fájtak illetve mivel a szőr a bőr alá nőtt, próbáltam kipiszkálni onnan de akkor ott is felsértettem a bőrt és még rosszabb lett végül elmentem intim kozmetikushoz. Mondta hogy sokan fordulnak így hozzá. Az epilátort nem ajánlja ott, csak aki ért hozzá, bőrradírt használ hetente, hogy ki tudjon nőni a gyengébb szőrszál, és neogranormonnal keni radír és epilálás után, hogy a bőr regenerálódjon. Mivel szenvedtem eleget a problémámmal egyedül többet nem tértem vissza az epilátorra. Gyantázni járok azóta is, sokkal kevésbé fáj az epilátorhoz képest és gyógyulnak szépen a sebek is. Sajnos olyan mélyek voltak, hogy a mai napig vannak hegek, nem a legszebb de annak idején el se tudtam képzelni, hogy egészséges lesz ez még valaha. Mindenképpen a gyantát ajánlom de azt is szakemberrel, hallottam már sok katasztrófát, hogy ki hogy tépi fel a bőrét. Ott pedig biztosan nem kellemes. Esetleg a a borotva... de azzal másnap már szúr, úgyhogy én meg se próbálnám a helyedben. A kozmetikus mindent visz, igaz nem olcsó, de nekem megérte.

Remélem segítettem :)

2016. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. máj. 1. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!