Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz? Ha igen hogyan...

Nagyon gáz? Ha igen hogyan tudnám előnyösebbé tenni öltözködéssel a lábaimat? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. márc. 23. 22:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem rosszak a lábaid:)

19L

2010. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, semmi baja a lábadnak! Simán hordhatsz szűk farmert is.
2010. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Na hülyülj! Tök arányos és csinos lábaid vannak :D !

15/L

2010. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én ezt nem értem. Miért mondja bárki is azt egy idegennek, hogy jó a lába, ha a véleményét kérik egy láthatóan vastag és görbe lábról? Vagy ha nem vastag és görbe, akkor én miért látom annak?
2010. ápr. 3. 22:21
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért látod így mert valószínű rossz az én képed és nem látod a valóságot szerintem semmi baja a lábaidnak magassarkúval csinos lenne. A combodon van mit formálni lehetne egy kicsit vékonyabb ,de ha futsz akkor változni fog a helyzet. És szerintem se vegyél cicanadrágot farmelminivel mert izléstelen és ronda és nem látszik tőle vékonyabbnak a láb.

18/L

2010. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
MAjdnem ugyanilyen a lábam és nekem tetszik. Ne mondd már, hogy rossz lábam van :P
2010. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben vannak a lábaid, szerintem ezt beképzeled magadnak, hogy nem jó.

Túl kritikus vagy magaddal szemben. Rondább lábakat is megmutatnak, ezt meg nem kéne rejtegetni.

2010. ápr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Én olyan vagyok mint te :) Pesszimista meg önbizalom hiányos. Bocsi, de rólad ez jutott eszembe, nem akarlak bántani. A lábadnak semmi baja, én például járok stepelni aerobikra, és ha nézem magam a tükörben tetszem magamnak :D De van mikor kifejezetten gyűlölöm magam. Te azért látod a lábaidat csúnyának, mert az van a fejedben, hogy rossz, meg görbe, és elhiteted magaddal, mikor nem is így van :D Remélem érted :D


Szépek a lábaid :D:D És hidd el!!!


15/L

2010. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!