Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk, szerintetek egy nagy...

Fiuk, szerintetek egy nagy hatrany?

Figyelt kérdés

Szerintetek nagyon ciki hogy nincsennek nagy melleim? Ti melyiket szeretitek jobban egy lanyon ? A kicsiket vagy a nagyokat?

18/l



2015. dec. 16. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lol nem
2015. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Én csak a nagy melleket szeretem, szóval számomra igenis nagy hátrány. Bocsi, de engem kimondottan taszít a kis mell.
2015. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valamennyi előny ha nagy, de inkább egy szép aranyos lány kisebb mellel mint egy szép de bunkó, óriásikkal:)
2015. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

sok fiú máshogy van vele, de én sokkkal jobban szeretem a kis mellű lányokat, a túl nagyok meg szerintem egyenesen csúnyák szoktak lenni. (de szerintem messze nem a mellméret a nők legfontosabb tulajdonsága)

vannak praktikus előnyei is a kis melleknek. a nagyobb mellek többször vannak útban bizonyos helyzetekben, jobban ringatóznak, ugrálnak különféle mozgások közben, ami akár kényelmetlen is tud lenni, sőt fájdalmakat is okozhat és a gravitáció is jobban hat rájuk, jobban eldeformálódnak az idő múlásával, a nagyon nagy mellek meg hátfájást okozhatnak és a melltartó sem egészseges/kényelmes.

2015. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nincs gyönyörűbb, vonzóbb, szexibb, csábítóbb dolog a nagy, főként a nagyon nagy igazi, tehát nem szilikon melleknél! Szerintem a kis mell kimondottan csúnya.
2015. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nagy
2015. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak a nagyokat szeretem. Szerintem a nőiességhez, szépséghez elengedhetetlen a nagy mell. A kicsikben semmi szép sincs.
2015. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a nagy melleket szeretem jobban, de a kis mellekkel sincs probléma!
2015. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Scav ***** válasza:
Nekem a kicsi tetszik, vagy a közepes. legyen arányos a testéhez képest, de semmiképp se legyen nagy. az nem tetszik. Kinek mi...
2015. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akár hiszed, akár nem, többségünknél nem olyan fontos szempont, mint amilyennek gondolod. Nekem az tetszik, ha illik a lány alkatához. Egy vékony lányon kifejezetten szép tud lenni a kis mell, de ezt kép alapján lehet megmondani.
2015. dec. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!