Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Heti 2x10 perc szolinak van...

Heti 2x10 perc szolinak van látszata?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, nem egészséges, de úgy gondolom, nem túlzás ez a heti 20 perc, ráadásul évente ellenőriztetem magam bőrgyógyásszal amúgy is. Nem szeretnék csokibarna lenni, egészséges színt szeretnék magamnak. A legvilágosabb alapozók is baromi sötétek rajtam, átlátszódnak az ereim, minden kis pattanás 50 méterről virít, vöröslik a hófehér bőrömön, semmi de semmi önbizalmam nincs, egészségtelenül nézek ki. Főleg a gyárilag sötétbarna, majdnem fekete hajammal. Szóval: ennyi szoláriumozástól lehetne szép, egészséges, nem műnek ható, világosbarnás színem?
2015. dec. 14. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fehér a bőröd, akkor heti 2x10 nagyon sok; mert ezek szerint érzékeny a bőröd, már 78 percnél is könnyen meg fogsz égni; első körben heti 2x6 percre menj. 10 percre azoknak érdemes menni, akiknek nem ennyire érzékeny és világos a bőrük; jusson eszedbe hogy itt nem csak a barnaság a lényeg, hanem hogy közben ne tedd tönkre a bőröd.
2015. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy az első 2 hétben 2x5 percre mennék természetesen, utána emelném. :)
2015. dec. 14. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem utána is sok lenne a 10. Első két hétben jó a 2x5, utána lehet már 2x7 mondjuk, és ha nem égsz le, akkor jöhet a 2x8 stb stb. Hosszú folyamat, de légy türelmes, ne egyből 10re menj, mert nagyon meg fogsz égni és az fáj :D
2015. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!