Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok olyan oldalakat, ahol...

Tudtok olyan oldalakat, ahol elegáns magassarkúkat lehet venni?

Figyelt kérdés
Csajok,nekem most lesz a "koszorúcskám" (vagyis az a bál ahol először mutatjuk be a tanult táncokat) és olyan magassarkút keresnék ami min. 10 centi magas, és platformos.Legyen elegáns és legyen valami csatja,ami tartja a lábat. Köszi ha tudtok segíte,nagyon fontos lenne.☺☺😘😘

2015. nov. 2. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
10 centis magassarkúban táncolni? Észnél vagy? Amúgy az minden csak nem elegáns. Inkább útszéli.
2015. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát mindenkinek megvan a véleménye,de nekem azért kellene,mert a partnerem minimum 20 cm-vel magasabb nálam ha nem többel. Ezért ha pl 7 centiset vennék,még akkor is túl alacsony vagyok hozzá,és így kicsit hülyén nézünk ki!!
2015. nov. 3. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Senkit nem fog zavarni, hogy a partnered ennyivel magasabb. Inkább az néz ki hülyén, ha platformos, 10 centis magassarkúban táncolsz. Először is ez tényleg nem elegáns, hanem közönséges. Ráadásul szépen táncolni csak hajlékony talpú cipőben lehet, ezért a platform eleve kizárva.
2015. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!