Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak próbafestést...

Hogyan csináljak próbafestést hennával?

Figyelt kérdés

Középbarna hajamat szeretném befesteni hennával, a Lush Caca rouge hennáját néztem ki magamnak. Úgy tudom, hogy minél tovább van a hajon, annál élénkebb lesz a szín/árnyalat, ha befolpakkozom, akkor szintén élénkebb lesz, ha nem teszek rá folpakkot akkor sötétebb lesz.


Szeretném letesztelni, hogy 2, 4, 6, 8 óra alatt milyen színt eredményez, valamint hogy folpakkozva vagy anélkül is milyen hatása lenne.


Hogy csináljam? Vágjak le pár tincset valahonnan? Vagy hátul levőt fessek be? Vagy vegyek egy parókát, ami a hajamhoz hasonlít és azon teszteljem? :D



2015. okt. 7. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy zacsiba gyűjtöttem minden fésülködés után a fésűben maradt hajat. Amikor egy maréknyi összegyűlik, az már elég próbafestéshez. Főleg hajmosások alkalmával jön ki sok hajszál. Ez persze akkor megoldás, ha tudsz még várni 1-2 hetet a festéssel, és ha nem akarsz fölöslegesen tincset levágni.
2015. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Decemberre tervezem a festést, szóval ráér.

Köszi a tippet, ez nagyon jó, eszembe se jutott!!! :D

2015. okt. 7. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!