Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc parfümötök, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szeretnék beszerezni egy jó fajta parfümöt, nagyon sokat keresgélek de eddig nem bukkantam semmi olyanra aminek igazán megtetszett volna az illata. Elszoktam menni csakúgy szagolgatni a müllerbe, párszor már kértem ott segítséget, mutattak illatokat de azok se tetszettek meg, legközelebb szeretnék egy kis listával odamenni és végig szagolgatni a feljegyzett parfümöket, szóval írjátok le melyik parfümöt szeretitek a legjobban, véleményeket, ilyenek:) A nagyon édes parfümöket nem kedvelem, azon kívül bármi jöhet. Még annyi fontos hogy tartós legyen és tényleg lehessen érezni:D 19/L
2015. szept. 16. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 kedvencem van :)

1. Lila Police koponya, azt hiszem To Be Woman a neve

[link]

2. Replay Your Fragrance

[link]

2015. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem írtál valami árkategóriát,mert nem mindegy,hogy pl egy Gucci,Chanel,Dior vagy pl egy Star parfümöt veszel. :)


Nekem a jelenlegi kedvencem az Giorgio Armani Si parfümje,imádom. Nagyon tartós,egész nap érzem magamon,bár elég édeskés illat,de nem tömény.

A Nina Ricci,Marc Jacobs parfümöket szeretem még.

Naomi Campbell Cat deluxe,ez árban sem olyan vészes,de eddig nekem az összes Naomi Campbell parfüm tetszett amiket kaptam.


Bár én inkább az édes parfümöket szeretem így sajnos nem tudok sokat segíteni.

2015. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, az árkategória fontos lenne. :)

Eleinte anno Avonos borzalmakat rendeltem, mert az fért bele, aztán feladtam és elkezdtem spórolni, megéri.

Ami nálam örök kedvenc, mindig, minden időben, az a Bvlgari - Mon jasmine noir l'eau exquise. Ez egy fanyar, grapefruitos-teás illat, nyáron hihetetlenül jólesik a 40 fokban, de ősszel is szeretem. Télre a Chloé - Love állandó társ, finoman púderes, enyhén virágos, nem tolakodó, pont kellemes, illetve a Chloé - Chloé szintén ilyen. Ezeken kívül az Armani - Acqua di gioia eu fraiche is nagyon jó, nagyon könnyed, vizes, enyhéz citrusos, vagy a Dolce&Gabbana Light blue, szintén könnyed illat.

Nekem ezek állandó darabok, a túl édes, illetve nagyon fűszeres illatok annyira nem az eseteim, így nálam a legtöbb Guerlain parfüm kiesik, ami bejött enyhén fűszeres kategóriában, az a Dolce&Gabbana - The one.


Valamint fontos, hogy ha valami tetszik, fújd a csuklódra, mert bőrön nagyon másképp változik a parfüm, mint a tesztcsíkon. :)

2015. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) vevő vagyok a drágább parfümökre is, mert most összespóroltam annyi pénzt hogy tudjak venni magamnak egy jó kis parfümöt:D
2015. okt. 3. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig kis papírral megyek, hogy melyiket kéne megszagolni, és én se szeretem az édeset :).


Trussardi Donna

Trussardi My Secret

Givenchy Very Irresistible

Givenchy Organza

Gucci Guilty

Dior Dune

Lancome O de Lancome, O de l'Azure, O de l'Orangerie

Armani Acqua di Gioia, Acqua di Gioia eau fraiche

Burberry Brit Rythm

D&G Light Blue

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca

Guerlain La Petite Robe Noire Eau Fraiche

Mont Blanc Legend

Cacharel Scarlett

Versace Versense

Paco Rabanne Black XS L'Exces

B.U. Hippy Soul

Rue Pergolese

2015. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!