Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barna smink illik mályva...

Barna smink illik mályva színű nyakkendőhöz?

Figyelt kérdés

Most lesz a 8.-os ballagási fényképezkedés. Mályvás-rózsaszínes féle nyakkendőnk lesz és én barna szemhélypúderre, fekete szemceruzára és szempillaspirálra gondoltam, mert az elég egyszerű. Szerintetek ez illene hozzá?

Nem akarok semmi erőset. A mályva szemhéjpúder pedig nagyon nem állt jól =S

Szőkésbarna hajam és zöld szemem van egyébként.


Ja és a hajam eredetileg egyenes. Egy jó kis hajráf lesz benne, de szerintetek begöndörítsem, vagy maradjon így?


Előre is köszönöm a válaszokat = )


2010. márc. 11. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Barna smink kiváló :) Szerintem nyugodtan göndörítsd be a hajad, nekem göndör és kiegyenesítve volt :) 22/L
2010. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Köszönöm a választ =)
2010. márc. 11. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
igen jó lesz. azért én mályvát is tennék a sminkbe. mondjuk szemhéjfesték: szemzugba mályva, kívűlre barna, és szépen eldolgozni a határvonalat a 2 találkozásánál. vagy ugyanezt csak belülre fehér, középre kis mályva, szélre barna. 3 árnyalással is jó nagyon.
2010. márc. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!