Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen esetekben csak en érzem...

Ilyen esetekben csak en érzem magam magabiztosabbnak?

Figyelt kérdés

Amikor ki van engedve a hajam ( picit lejjebb ér, mint a hátam közepe) es/vagy magassarkú (5-7 cm) van rajtam akkor valamiert magabiztosabbnak érzem magam

Ezzel más is van igy?


Vagy amikor 'egyenruhába' kell menni suliba az ünnepség miatt es úgy buszozok, mert azok, akik mar régóta abban a városban élnek tudjak, hogy melyik sulinak milyen egyenruhaja van ( a lányoknak csak matróz blúz, fekete/sötétkék, bármilyen szabású szoknya es egy 'sál' , es a fiúknak öltöny es a nyakkendő sulis) es olyan jo érzés vagy nem is tudom, hogy tudjak/sejtik, hogy 'na igen, ez a lany jo/XY suliba jár'


Ti erről mit gondoltok?



2015. aug. 27. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Az egyenruha egy közösséghez való tartozást erősít és az emberek általában szeretnek valahová tartozni.


Én fiú vagyok, tehát nem igazán hordok magassarkút (egyáltalán nem :D) és nincs különösebb egyenruha sem. De mégis jó érzéssel tölt el, ha a városban látják, hogy abból az iskolából jövök ki, amelyikbe az igényesebb ember jár. (a 2 közül általában tudják, hogy melyikben volt ünnepség) 2 középiskola van (kisváros) és az egyikbe elég "fura gyerekek" járnak, a másik viszont színvonalas. És jó, hogy annak a közösségnek a része vagyok, amelyik a színvonalasabb részhez tartozik.

Tudom milyen érzésről beszélsz, nem vagy vele egyedül. :)

2015. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, kicsit sok a szóismétlés, csak kicsit késő van. :)
2015. aug. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, melyik városban laksz? a leírásodból a városunk jutott eszembe és itt is ugyan így vannak az iskolák, csak ezért kérdezem.:)

A kérdésre válaszolva, lány vagyok és kiengedett hajjal én is sokkal magabiztosabbnak érzem magam, magassarkút viszont nem igazán hordok.

Az egyenruhás dologgal kapcsolatban pedig nekem is ugyan olyan érzésem van, mint az első válaszolónak, hogy jó érzés tartozni valahova, és nálunk is csak két középiskola van és jó érzéssel tölt el, hogy a színvonalasabba tartozom.

2015. aug. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Férfiként Irok ezt,hogy majd nézzétek+mikor ünnepélyes mentek,milyen sok 20-as,30-as,40-es férfi megnéz benneteket,mert nagyon sokat dob a kisugárzáson egy egyenruha,nekem személy szerint a stewardess és rendőrnő viselet tetszik a legjobban,a hosszu kiengedett haj+ugye önmagáért beszél!
2015. aug. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok vele, bar magassarku nelkul is meg van ez az erzes. Egyenruhat mar reg nem hordok, de amugy szerettem.

Az oka szerintem az, h ilyenkor csinosabb az ember, figyel a sminkre, testtartasra, mimikaira,stb.

2015. aug. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én alacsony vagyok, magassarkúban mindig magabiztosabbnak érzem magam és szép sminkben. Ezzel Pamela Andreson is így van, nem meglepő. AZ egyenruha viszont nem tesz magabiztosabbá, egy szép ruha, kosztüm viszont igen, én már nem vagyok iskolás.
2015. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3! Somogy megye, tudom, nem éppen város. (bocsi az offért; #1 voltam) :)
2015. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!