Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden srácnak csak a tökélete...

Minden srácnak csak a tökéletes modell alkatú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Nekem egyáltalán nem a kidolgozott testű modellsrácok a bejövősek, szóval itt most nem lesz értelme megfordítgatni a kérdést.


Mindig hallom, hogy "nekem nem az ilyen jön be, de egy csomónak igen". Ahhoz képest még nem hallottam azt a "csomót", eddig mindig az nyert bizonyítást, hogy mindenkinek ez tetszik:


[link]


meg ez:


[link]


etc, etc...



Nem vagyok elhízott, ilyen a felső testem, mint ennek a lánynak, csak nincs ekkora mellem:


[link]


A combom meg ilyen:


[link]


Utálom.


Néha úgy érzem semmibe veszik azt, akinek nem tökéletesen lapos a hasa, és vastagok, összeérnek a combjai. Nem hordok bikinit, kellemetlenül érezném magam benne, rövidnadrágot is csak azért, mert meleg van, tisztában vagyok vele, hogy nem szépek a combjaim. Nincs annyi önbizalmam mint ennek a két lánynak.

Kiskorom óta egészségesen étkezem, néha tágra nyílt szemekkel bámulnak rám, amikor azt mondom, szinte soha nem eszem gyorskaját, csokit, fehér kenyeret, sütiket stb. Gyakorlatokat is végzek hasra, lábra. Ehhez képest mégis eléggé husis vagyok, emiatt sokszor rosszul érzem magam. Van olyan fiú, akinek az ilyen testalkat jön be?

(Igazából az a helyzet, hogy a sok 18 körüli srác kétszer belém férne...lehet, hogy részben ezért van, hogy a vékonyabb tetszik nekik?)

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. aug. 16. 20:26
1 2
 11/17 anonim válasza:
Egyetértek a többiekkel. Sőt, nekem kifejezetten a vékony lányok jönnek be, de ha valóban úgy nézel ki te is, mint a második csoport link, akkor teljesen jó vagy és nincs mit szégyellned.
2015. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is mindenkitől azt hallom, hogy a vékonyak tetszenek nekik mégis mikor strandon vagyunk, mindig a nagy mellű nagy seggű barátnőimet nézik meg, míg aki lapos azon végig szalad a pillantásuk.

Szóval szerintem egy vastagabb comb nem ad okot kétségekre, nekem is nagyobb a kelleténél, de sportolok, és maga a tudat, hogy küzdök ellene sokat javított az önbizalmamon :)

2015. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egy ilyen comb nem taszító?
2015. aug. 17. 15:28
 14/17 anonim válasza:

Egyáltalán nem. Az összkép számít, hogy önmagadhoz képest arányos legyél.

Az összeérő comb pedig elsősorban (főleg ha tényleg csak úgy nézel ki, mint amit linkeltél) genetika kérdése, akár papírvékony lánynak is érhetnek össze, nekem van is olyan ismerősöm...

2015. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csajszi amikor meglattam a kepedet egyszeruen nem ertettem miert vagy ennyire elegedetlen! En annyira szeretnek ilyen alakot mert nagyon vekony vagyok es nem megy a hizas sajnos. Nagyon csinos vagy es szerintem sokkal jobb ez, mint az elozo ket kep, kb. a bordajuk kinnvan..:)
2015. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Milyen jó lenne már, ha én tudnék neked adni egy kis zsírt! :D Mindketten örülnénk :)
2015. aug. 22. 18:40
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem ez jön be:


[link]


[link]


[link]


14/F

2016. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!