Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk, akiknek tetszenek a...

Fiuk, akiknek tetszenek a duci lanyok! Mi jon be nektek rajtuk?

Figyelt kérdés

Inkabb olyan fiuk/ferfiak valaszara varok akiknek a duci lanyok/nok jonnek be.

Mi tetszik rajtuk, mi jobb bennuk? Vannak itt olyanok akik csak azokert a nokert rajonganak akiken van mit fogni? Ha igen akkor miert?

En is duci vagyok es a baratomnak nagyon jo teste van..eddig en vagyok a legvekonyabb baratnoje es kivancsi vagyok hogy miert rajonganak egyes fiuk a puha idomokert mindenhol.

Nem zavar titeket sex kozbe? Jo latvany?



2015. aug. 12. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy egy fiú ismerősöm mondta anno: Sokáig kell egy teltebb lány győzködni arról, hogy tényleg bejön nektek és nem csak szívatod. (Szorrej, lány vagyok.) De van olyan, akinek tetszenek. De ne tedd túl magasra a lécet. És nem az alakod miatt mondom. Amúgy sem. Ha pedig túl magasra tennéd, ezt okolnád magadban. Viszont arra jó, ha célod a fogyás, hogy megtedd az első lépéseket. ^^ (Jó, ez így gonoszan hangzik, de érted, na.)
2015. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Darwel ***** válasza:

Én imádom a duci csajokat, nincs indok hogy miért...mert csak :)))))))

De tény hogy izgató ha pl hatalmas melle,nagy puha hasa, vastag combja vagy szép hurkái vannak egy nőnek :) Mindehhez természetesen stílus kell,anélkül nem ér semmit az egész :)

2015. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!