Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim gyanta mennyire fáj ha...

Intim gyanta mennyire fáj ha mindig borotváltam? Valami használható jó tanács előtte?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne várd meg, míg teljesen ki nő a szőr, mert akkor fog nagyon fájni!

Olyan közepes hosszúságnál nem vészes, még borotválás után sem :o)

2010. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szijja

én mindig borotváltam (évekig) és mikor rászántam magam h elegem van abbolh leborotválom és másnapra már vissza nő akkor legyantáztattam, de én nem sima gyantával, hanem cukor gyantával. nekem nővérem kozmetikus és náluk van cukor gyanta amivel még annyira sem fáj mint a sima gyantával és nagyon jó. az első kicsit kellemetlen de nem vészes. és tök jó h csak 3hetente kell nem naponta:S ráadásul nem pattog ki a börőm. bár én már mindenemet gyantáztatom 19/l

2010. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Semmiképpen se abban az időben menj, amikr meg fog jönni, mert akkor sokkal jobban fáj! Én mentem ugy hogy menstruáltam (utazás miatt kellet) és kiabáltam közben, máskor meg szó nélkül tűröm...
2010. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fogyó holdkor menj akkor tartósabb:D

De ez tényleg komoly....Ha akkor gyantázok négy hetet kibír...ha dagadónál,két hét.

2010. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na túlestem rajta. fogyóholdnál mentem (ha jól tudom) a hónaalj gyanta nekem sokkal jobban fájt. Eleinte zavart,hogy a kozmetikus csaj előtt vagyok egy szál semmiben,de aztán már annyira nem fusztrált ez a dolog. Szóval igen baromira fáj,de végig arra kell gondolni,hogy akkor most 3-4 hétig nem kell jönni és egyáltalán nem kell vele foglalkozni (ami egy ilyen lustaságnál,mint én nem mellékes szempont). Szóval azt hiszem mostantól gyantáztatni fogom a sunimat.
2010. márc. 20. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!