Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az aszimmetrikus arc nagyon...

Az aszimmetrikus arc nagyon ronda?

Figyelt kérdés

Csináltam magamról egy képet és ugyebár az nincs tükrözve, és eléggé látni mennyire aszimmetrikus az arcom. Sok helyen olvastam, hogy csak a szimmetrikus arc a szép, de mondjuk Katerina Graham is szép, de neki is eléggé aszimmetrikus az arca.

[link]

(Itt látni)

Szerintetek?



2015. aug. 2. 21:09
 1/5 A kérdező kommentje:
A tükörben észre se veszem, de képen nagyon durván látni, hogy az egyik szemem feljebb mint a másik stb.
2015. aug. 2. 21:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem szimmetrikus az arca, legfeljebb az aszimmetria mértéke lehet eltérő.
2015. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Áhh a teen wolfban a Scottnak full felemásak az állkapcsa, de döglenek utána mind a sorozatbeli csajok, mind a rajongok.
2015. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2015. aug. 3. 00:58
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem csúnya. Nekem van 2 ismerősöm akin ez látszik, az egyiknek feljebb van az egyik szeme és nem zavaró. Viszont a másiknak az álla csúszik kicsit oldalra ami már sajnos nem túl szép,de ezek szerint neked nem ilyen gondod van.
2015. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!