Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon sok egy lánynál 180cm?...

Nagyon sok egy lánynál 180cm? Feltűnően magas?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 21:15
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Szerintetek nagyon előnytelen ez a magasság?
2010. márc. 6. 21:20
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
hát elég magas, de semmiképp nem mondanám előnytelennek.Attól függ,hogy tudod ,,viselni" a magasságod.Valaki túl alacsonynak tartja magűt..valaki meg túl magasnak.Van aki szerencsétlennek tűnik 180cm-vel,van aki magabiztosnak,és ugyanez 152 cm-nél is..attól függ mennyire tudja magát elfogadni az ember és ezáltal milyennek látja a társadalom
2010. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem előnytelen! Nekem mindig a magas lányok tetszettek,a barátnőm is 180
2010. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

én 180 cm vagyok (36 é. nő), és soha semmi hátrányát nem éreztem, sőt. 101 cm hosszú lábam van :))))

arra kell figyelned, hogy a legjobb arányt akkor éred el, ha normál súlyú vagy. ha egy ilyen magas nő duci, akkor nagyon nagy darab tud lenni, ha meg csontsovány, úgy néz ki, mint egy pózna.

a rövid hajtól nagyon fiús benyomást kelthet, és nem szabad totál egyszínű ruhában (főleg egyszínűben) lenni, mert optikailag tovább magasít. szóval, öltözködéssel sokat lehet korrigálni.

és légy elnéző azokkal az idiótákkal, akik nap mint nap megkérdezik, kosaraztál-e.

2010. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
...egyszínű, főleg egybeszabott ruhában...
2010. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
93%

Dehogyis sok.Szerintem egyáltalán nem sok a 180 cm lánynál, én most 8,.as vagyok az osztályban mindenki 170-180 között mozog csajok csak én vagyok 155 cm és na az hát látod igen kevés de szerintem lánynál 180 mostmár egyáltalán nem magas, amúgymeg csomó helyes,magas pasi rohangál az utcán ugyhogy emiatt ne aggodj. A magas lányoknak meg szép,hosszu lábaik vannak.Jó nektek.: D


puszi 15/L

2010. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Ördög Nóra is elég magas mégis milyen jó csaj!:-))
2010. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Örülj neki , nem adsz tiz centit ? Igy én is 170 lennék és te is xDDD És mennék az utcán kézen fogva :-DDDD


Jhajj de különben csaj vagyok XD


Büszke lehetsz magadra mindenképp, puszii

2010. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
jaj hát tök jó! a magas lányok sokkal feltünőbbek! én 173 vagyok és néha olyan alacsonynak érzem magam :D
2010. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én 182 vagyok, semmi hátránya nincs (vagy max annyi hogy az egy méretes ruhák nem jók rám. Magassarkúban meg mindnkinél magasabb vagyok, de ez nem zavar különösebben... figyelj hogy ne görnyedj össze, az nem szép! húzd ki magad, hasat be, cicit ki és csak magabiztosan ;)

2010. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!