Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A csajok akik borostás hónaljj...

A csajok akik borostás hónaljjal mennek a strandra nem gondolnak arra hogy ennyire mennyire antiszexuális?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem ismerek olyan lányt, aki ne hűsölni menne... :D

amúgy meg nekem pl nem lehet mindig teljesen simára leborotválni. ahhoz kell egy hosszúság, hogy teljesen simára borotváljam. és sok más lány is így van ezzel.

2015. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

a fecske gusztustalan?:)

pedig elvileg a vízilabdás srácok bejönnek a csajoknak és ők abban nyomják,meg a testépítők is a színpadon.

2015. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Ó, a vízilabdásokon jól is néz ki, de én még az életben nem láttam olyan férfit strandon. Mindegyik fecskét hordó úgy néz ki, mint az egy generációval felettem lévő férfi rokonok és ismerősök: akkora sörhasuk van, mintha ikreket várnának, és sűrű, göndör szőrzet borítja őket.
2015. jún. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
de azok kb mindegy mit vesznek fel, mert más fürdőnadrágban is ugyanúgy látszik ez.
2015. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szánalmas.

(nem a borostás hónaljú nőkre gondolok)

2015. júl. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!