Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők! Az ánuszotok körül, ha...

Nők! Az ánuszotok körül, ha van szőr, azt hogyan tüntetitek el? Borotva? Vagy meghagyjátok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Borotva.
2015. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Borotva, bár tudom, hogy nem túl jó megoldás :\
2015. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az a pár szál, ami ott van, az elfér, nem ér annyit, hogy szórakozzak azzal is.
2015. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A pasitok nem szólta meg még nektek, hogy undi vagy hasonló?
2015. jún. 8. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogy szólta meg, rohadtul nem érdekli, sőt... Ő a gyantázás előtti állapotot (amikor kb. fél centis a szőr) szereti a legjobban, de mivel engem zavar a szőr, így nem fogom fenn hagyni.

Egy normális gondolkodású férfi ilyesmin nem akad fenn.

2015. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a pasimat ilyesmi zavarná el is búcsúznék tőle. De szerencsére nálunk ilyen gond nincs, azt sem bánja ha egyáltalán semmimet nem szőrtelenítem. Rá még nem hatott a média agymosása.
2015. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarja a párom, de számomra higiénikusabb, ha nincs ott (sem) szőr. Borotválni szoktam, sose leszek kiütéses vagy hasonló.
2015. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kozmetikusom legyantázza azt is,mondanom se kellett neki.
2015. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!