Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen táskát hol lehet beszere...

Ilyen táskát hol lehet beszerezni? (kép)

Figyelt kérdés

Sok emberen látok mostanában ilyesmit és nagyon megtetszett, de valamiért boltokban soha nem találok. Iskolatáskának szeretném, úgyhogy lehetőleg kicsit nagyobb méretben. Még arra is kíváncsi lennék, hogy milyen árban vannak.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2015. máj. 31. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A negyediket például Aliexpressről meg tudod rendelni :-)
2015. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a Westendben láttam már ilyet. :)
2015. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mivel nem Pesti vagyok tudtok konkret uzletlancokat mondani? Nem igazan szeretek rendelni...
2015. máj. 31. 23:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Claire'sben tuti vannak.
2015. máj. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bölcsészbatyut?
2015. jún. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
pull and bear, stradivarius-ban szoktak ilyenek lenin
2015. jún. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, a Claire's nevű üzletben vannak ilyenek. Pl Árkádban találsz ilyen üzletet.
2015. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok. ne haragudjatok, hogy ilyen akadékoskodó vagyok, de a Claire's-ben nem igazán bízom, valami minőségibb, tartósabb táskát szeretnék. mivel sulitáska, fontos, hogy bírja a terhelést.
2015. jún. 1. 20:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy ilyen táska eleve nem alkalmas annyira iskolába, nem is fér bele sok minden :-/ Esetleg ha szerencséd van, kifoghatsz jó minőségit is. Azt ajánlom, menj el egy plázába, és játkálj végig minden táskaüzletet. Biztosan találsz olyat, ami tetszik. A Westend jó lenne, ott sok táskás üzlet van. :)
2015. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) van olyan aki rendelt már? Honnan rendeltetek? Tudtok olyat, ami megbízható, vagy ahol vissza lehet küldeni, ha nem jó?
2015. jún. 3. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!