Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kíváncsi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én meg vagyok elégedve magammal, de sokan támadnak, és nem értem miért?!

Főként a mellem miatt érnek az atrocitások, és az arcomat is ocsmánynak tartják. Szerintetek is így van? :(

kép:

[link]


2010. febr. 26. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

őszintén?

igazuk van

lepontozhatsz :)

2010. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy csúnya, sőt.

de ezen a képen nagyon látszik, hogy nem érzed jól magad a bőrödben. egy kis smink jól jönne. és hordj melltartőt! + ez a ruha nem jó ilyen alakra. Ne érts félre, csak azt akarom mondani, hogy szerintem ezt kis mellű nőkre találták ki.

2010. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem vagy ronda.Tény,hogy nem vagy egy Miss Word,de szerintem az a legfontosabb,hogy Te eltudtad fogadni önmagadat.

Az emberek pedig tudod milyenek...Gyarkan mondanak rosszat a másikra és azt hiszik jobbak másoknál.Pedig ők is csak emberek,mint mi.

15/L

2010. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de nem öltözködsz igazán az alakodnak megfelelően. Szerintem főleg ezért támadnak téged. És melltartót tényleg vehetnél fel.. :S

Az arcoddal/hajaddal szerintem semmi gond nincs, teljesen normális. Lehet hogy esetleg grimaszolsz élőben. Ennyit tudok mondani a kép alapján.

2010. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Változtass a külsődön kicsit, új frizura, kiadós arcápolás, egy kis torna... Ha sokan mondják ezt akkor lehet benne valami. Sajnos én is ezen a véleményen vagyok.
2010. febr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkoz a tajparasztokkal szerintem nem vagy csúnya de kérdez hetek valamit Téged Csóka valakinek hívnak és van egy öcséd akitCsóka Rolandnak hívnak ? bocsi a sok személyes kérdésért de válaszolj kérlek 16/L
2010. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Csóka
2010. febr. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!