Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak egy kidolgozott felsőtest...

Csak egy kidolgozott felsőtesten "szexi" a mellkas szőr?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kérdésem fent olvashatjátok, köszönöm előre a válaszotokat, lányokhoz szól a kerdés,legyszíves a korotokat is írjátok oda! :) 19/f esetleg képet tudok linkelni

2015. máj. 27. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Én nem rajongok a mellkasszőrért,akár kidolgozott,akár nem a felsőtest,viszont ez nem szempont a párválasztásnál. 17l
2015. máj. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Férfi szemmel teljesen mások az elképzelt női elvárások, mint valós, női szemmel.
2015. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem ragaszkodom a kidolgozott felsőtesthez, de a mellkasszőr engem taszít.
2015. máj. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tetszik úgy is.
2015. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Én kimondottan szeretem a mellkasszőrt, számomra férfias. Párom felsőteste nem nagyon kidolgozott, hasa is van, de nekem bejön. Meg úgy általában a szőrös pasik is (pl. a csupasz arc engem taszít). 20/L
2015. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Én szőrpárti nő vagyok, de az izmokat nem szeretem. Tehát nekem kevésbé kidolgozott felsőtesten pont, hogy jobban bejön.

26/N

(privátot nem kérek senkitől, van párom :D)

2015. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hm, megoszlanak a válaszok, de mindegyikőtöknek köszönöm szépen!


Ui.: jöhetnek még!:) közvélemény kutatás hahah

2015. máj. 29. 22:18
 8/9 Kaileena2 ***** válasza:
59%

Egy férfi az legyen férfi,ergo nem baj ha szőrös,mondjuk az pont nem jön be ha egy dzsungel van pasi felsőtestén ha kidolgozott hanem,ha mérsékelten az egy dolog

amúgy nem nagy szempont 19l

2015. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első 3 válaszolóval teljesen egyetértek. :)
2015. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!