Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen olcso piercing fertotle...

Milyen olcso piercing fertotlenito van?

Figyelt kérdés
3honapos a koldokpiercingem,napi 2x kentem betadine kenoccsel,mar ket tubussal elhasznaltam ra..viszont eleg maceras kenegetni vele,es minden tiszta narancssarga foltos lesz tole.Alkohol szarit,azzal nem szeretnem kezelni..de meg mindig gyulladt,gennyes szoval kezelnem kell valamivel. Mit ajanlotok,max 1500 ftig? Ha valami fujkalos kiszerelesu dolgot mondanatok annak megjobban orulnek. :) elore is koszonom!
2015. máj. 26. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
3%-os hidrogén peroxid. Kb 300 ft.
2015. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Octenisept spray vált be. Most megnéztem és egy kicsit drágább a keretednél, de nagyon jó! Engem nem egyszer mentett meg..
2015. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem orr és fül piercingekre is tökéletes bevállt a kamillatea.
2015. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! Octeniseptet vettem,1800 ft volt de csak jot olvastam rola, a kiszereleset meg mar most imadom. Csak egyet fujok es kesz is,nem piszkitja be a ruhaimat es mindenemet mint a betadine,nem ragadok tole,szoval szuper. Remelem be fog valni :)
2015. máj. 27. 15:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Update: hatha valakit erdekel a kesobbiekben. Ez az octenisept egy csoda 😍 2 nap alatt nagyobb valtozast hozott mint a betadine 2 honap alatt..imadom 😊
2015. máj. 29. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!