Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az intim szőrtelenítés inkább...

Az intim szőrtelenítés inkább divat vagy testápolás?

Figyelt kérdés

Az intim szőrtelenítést inkább csak divatnak tartod, vagy számodra része a testápolásnak?

Ha csinálod, miért? Ha nem csinálod, miért nem?

Korra és nemre kíváncsi vagyok. Köszi!



2015. máj. 19. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

divat, de egyébként hasznos dolog.

lány vagyok, nekem sokkal kényelmesebb szőrtelenül, menstruációkor sokkal jobb, higiénikusabb. meg ha túl hosszú, nekem húzza a bugyi, és az nagyon kényelmetlen. :DD

25L

2015. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, fiúknál a rövidre nyírt tetszik, esztétikusabb, mint a dzsungel. a teljesen szőrtelen nem tetszik.
2015. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem része a testápolásnak. Én is sokkal "szívesebben nézek rá". Nekem is volt olyan problémám, mint az elsőnek, menstruációkor is sokkal higiénikusabb.

Ha kozmetikushoz megyek teljes intim gyantára egy pici leszállópályát hagyok rövidre vágva, ha nem, akkor a vikinivonalom megcsinálom magamnak epilátorral és fent a szeméremdombon, többit rövidre vágom.

20/L

2015. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dettó mint a 3. Csak én nem vinném kozmetikushoz. :D 18/l
2015. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kicsit mindkettő. így kényelmes, és így esztétikus számomra. sokkal jobb, ha sima vagyok mindenhol.

a páromtól is elvárom, hogy ne legyen dzsungel, esztétikai és szexuális okokból is, hogy borotválja, vagy csak rövidre nyírja, az lényegtelen. én magamnak epilálom (szeméremdomb) a többi részét borotválom.

20L

2015. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Része a testápolásnak. Jobban érzem magam ha nem szőrös. És menstruációnál erre fokozottan figyelek. Sokkal jobb így :)

19/L

2015. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem elsősorban a testápolás része, a divat másodlagos. Teljesen csupaszra gyantáztattam régebben, most IPL-el villogtatom és közben borotválom. :)

30F

2015. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!