Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig tart egy...

Egy krumpli kérdése:

Szerintetek meddig tart egy ilyen hajat megcsinálni? És jól néz ki? :DD

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 28. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
punk lány vagyok, mondjuk az én tarajam jobban néz ki... nekem úgy 15 perc megcsinálni.
2015. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy előadónak fellépésre jól néz ki. Hétköznapra nevetséges. Hidd el, a kedvenc punk előadóitok sem így néznek ki civilben.
2015. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mert a képen nem egy punk van :D egy punk előadó civilben is király :) az, hogy mi a nevetséges, mindenkinek más. én sem állítom fel a hajam minden nap, de ha koncert van, buli, vagy csak olyan kedvem van, megcsinálom. a legtöbb ember megbámul, és hülyének néz, beszólnak, olykor kötekednek, de hát miért kéne érdekeljen? :D

#1

2015. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző, egy punk előadó civilben pont olyan átlagosan néz ki, mint bárki más (jobb esetben). Ha valaki az utcára, vagy a sarki boltba is felállítja a haját, és beteszi az összes piercingjét, azzal gondok vannak, vagy csak nagyon gyerek.


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezt mind nem kötekedésből írom, ha annak tűnt, akkor bocsi :)

2015. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jó, de miért nem linkeltél punk előadókról is képeket? :D :D

taraj nincs belőve, de látszik, hogy azért nem csak a koncertre öltöznek ki :) a The Casualties, civilben

[link]



és a piercingjeim mindig bent vannak ;)

nem tetszhet mindenkinek ugyanaz, miért nem tudják az emberek elfogadni, ha valaki más, és úgy érzi jól magát? képzeld, nincs velem semmi gond, és nem vagyok gyerek sem. ugyanúgy tanulok, dolgozok, élek, mint bármelyik korombeli, csak épp nekem kék hajam van, piercingjeim, tetkóim és nem hétköznapi ruházatom. az a gond, ha valaki a külső alapján ítélkezik, és ha valaki nem átlagos, egyből arra gondol, hogy valami baj van a fejével. ez nincs így, egyszerűen nekünk más a szép, mint neked, vagy a szomszéd Janinak. ettől még normális emberek vagyunk mi is. :)

2015. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy nem vagy normális, és nem akarlak leszólni (remélem nem az jött le), de szerintem valamilyen szinten a gondolkodásod egy része gyerekes, de ez nem azt jelenti, hogy amúgy nem vagy érett, és intelligens. Ezt nem tudhatom addig, ameddig meg nem ismerlek. És punkból sem csak egyféle van.

Nem akarlak támadni, ez csak egy vélemény, remélem elfogadod :)

2015. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem egy profi fodrásznak max 2/3 óra

de szerintem eléggé gáz :/

2015. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!