Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelv piercing 15 évesen?

Nyelv piercing 15 évesen?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyelv piecinget de a szüleim engedélye nélkül. Tudtok helyet ahol megcsinálják és jól?
2015. ápr. 24. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális helyen nem csinálnak gyerekeknek piercinget, max lepukkant helyeken, ott meg aztán olyan is lesz... A szüleid meg úgyis észre fogják venni majd mikor nem tudsz hetekig normálisan beszélni/enni/inni... meg utána sem mert akkor látszana... szóval semmi értelme nem lenne, mert amint hazaérsz veheted is ki + bünteté
2015. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsináltattam anyám beleegyezése nélkül 16 évesen. Mire hazaértem már a többszörösére volt dagadva a nyelvem és kicsit az arcom is, így persze egyböl észrevette. Balhé nem lett belöle, mert 16 évesen már legálisan megcsinálták, akkor legalábbis. kb. 8 év múlva végleg kivettem és a lyuk helyén vadhús nött ami eléggé undi, ha kinyújtom a nyelvem, vagy pl. a fogorvosnál. Nincs rá garancia, hogy ha te majd egyszer kiveszed, normálisan benö a lyuk. Ráadásul már nem is divat, én is csak azt hittem, hogy ettöl menö csaj leszek. Én a helyedben nem csináltatnám meg, vagy legalábbis várnék még 1-2évet. De hát mindenki a saját kárán tanul, úgyhogy a végsö döntés a tiéd :-)
2015. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!