Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a gond a külsőmmel lányok?

Mi a gond a külsőmmel lányok?

Figyelt kérdés

Szinte minden lány csak barátkozni akar velem és beszélgetni... ha oda jutok,hogy randizni hívok valakit akkor szinte mindig azzal jönnek,hogy nagyon kedves fiú vagyok meg minden de max csak barátkozni akarnak.


[link]


[link]


Elnézést a rossz minőségű képekért!



2015. ápr. 20. 00:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem vagy ronda srác, talán csak nem olyan stílusú csajokkal akartál eddig randizni, akinek bejön a raszta.
2015. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj a külsőddel, teljesen jól nézel ki.
2015. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Normális külsőd van,de nekem ez a raszta nem az esetem.

DE szerintem én sem vagyok az eseted :D

25/L

2015. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Dagadt vagy...szaar a hajad,a szakállad borzalmas,bamba tekinteted van,csöves a stílusod...szerintem...de ez egyéni meglátás.
2015. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes az arcod, olyan tipikus ,,jófiúnak" tűnsz, szerintem sem passzol hozzád a raszta.
2015. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg teljesen jó vagy. A viselkedéseddel lehet a baj. Túl normális lehetsz..a haverom is ilyen. Jól néz ki,de egy papucs..így mindenki csak barátkozik vele. A külsőd okés. :)

26/N

2015. ápr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!