Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen látszatot kelt az,...

Milyen látszatot kelt az, akinek egyszerre sok gyűrű van az ujjain?

Figyelt kérdés
(lány, 10 arany gyűrű)
2010. febr. 20. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Dicsekszik a gazdagságával.Nagyon felületes,sznob.
2010. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyon tetszett,hogy minden ujjamon van gyűrű,ma már azt mondom a kevesebb több.
2010. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok gyűrű az szerintem nem probléma, sok embernek jól áll. De arany gyűrű. Hát... engem idegesítene, hogy jó hogy nem rak a nyakába is 8 arany láncot, csak hogy lássuk gazdag. Kiváncsi vagyok amúgy mikor fogja valaki levágni érte a kezét. Legalábbis nálunk nem lehetne ennyi arannyal sétálgatni az utcán...
2010. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát őőőőőőőőőő nagyon szépen köszönöm az őszinte válaszokat. :) Az illető én vagyok! :) Egyáltalán nem vagyok gazdag, csak imádom a gyűrűket. Ebből kettő a páromtól van (eljegyzési és karika). 5 darabot én vettem, a többit mind kaptam. 8 ujjamon hordom, ha leveszem egyszerűen meghülyülök. Könnyebbnek érzem a kezem, piszkálom a helyüket...


Régen egyik kezemen csak ezüst gyűrűk voltak, a másikon csak arany, ezt kb egy éve leváltotta a csak arany. (Megmarta őket egy nagyon erős vízkőoldó, és gondoltam királyvízzel nem fogok soha dolgozni.)

Nem mutogatni akarom, nem csak akkor hordom, mikor más is látja. Így alszom, így dolgozom, így főzök, fürdök, takarítok. Nem vagyok plázacica, de nem tudom levenni őket. Van amelyik már 6 éve megvan. Ja, és mind a tízet mindig ugyanoda veszem fel. Nem cserélgetem, nem fordítgatom, mindegyik pontosan ugyanúgy van rajtam mindig. Nem veszek többet, mert érzem, hogy sok, max megcserélni fogok kettőt, mikor a párom elvesz. :)


Régen minden nap másik bizsu fülbevaló volt a fülemben. 2 éve kaptam egy fehér-sárga a aranyat a páromtól, azóta azt hordom. Max tisztítani veszem ki, de csak az létezik. Van másik arany is, de nem visz rá a lélek, h azt hordjam.


Ez nálam biztos vmi dili... :)

2010. febr. 21. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
arany gáz.... antik ezüsttel szép tud lenni (:
2010. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!