Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alakot szeretnék (link)....

Ilyen alakot szeretnék (link). Mennyi idő, míg így nézek ki, ha. (lent)?

Figyelt kérdés

Most hasonló, csak nem ennyire feszes, és hát nem ilyen az összhang. Ha hetente 2x megcsinálom RR 2009es dvd-jét, kevés kenyeret eszek és este fél7 után már semmit nem eszek, iszok sok folyadékot... :)


[link]


18L


2010. febr. 17. 21:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A Kérdező nem véleményt kért, hanem tanácsot. Ha tetszik Neki, miért ne.

És attól még, hogy ps-pal van, még akarhat ilyet, nem? :)


Tehát a kérdésre válaszolva:

Szerintem gyorsabban (2-3 hónap) elérheted ezt, ha nem csak kenyeret nem eszel, hanem édességeket sem. (bár lehet, hogy ez egyértelmű Neked, ha "fogyózol", nem tudom)

Figyelj a kalóriákra, ajánlani tudom, hogy excel-be csinálj táblázatot, hogy hány kg vagy, tornáztál, mennyi a kalóriabevitel és sokkal gyorsabban le fog menni szerintem. Mint már írtam (csak a véleményem, nem vagyok szakértő) 2-3 hónap.

Egyébként, ha van időd szerintem tornázz többet, mert mint írtad, leginkább feszesítésre lenne szükséged, és az a a tornázással javítható legjobbam.


Remélem segítettem! :)

2010. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ilyen alakod soha nem lesz, max, ha kiműtteted egy-két fontos csontodat, de akkor meg nem fogod tudni élvezni, ugyanis nem tudsz majd felállni.
2010. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!