Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem merek fehérneműt és...

Nem merek fehérneműt és borotvát venni. Miért?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elmegyek a boltba és nem merem megvenni. Félek a borotva és fehérnemű vásárlástól. 13/L

2015. márc. 11. 14:12
 1/8 anonim válasza:
94%

Majd elmúlik pár év múlva, 13 évesen még nem túl logikus az ember, még ha szeretné is azt hinni.


Meggyőzni nem hiszem, hogy meg lehet, hogy nem ciki és merd megvenni, szóval ezzel nem is próbálkozok.

2015. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tengor válasza:

Gátlásosság? Szerintem már bármelyiket lehet on-line is rendelni.

A fehérnemű ha nem jó, akkor 14 napod van visszakérni a pénzt, illetve az adott üzlet szabályai szerint cserét kérni.

Borotva más kérdés, azt szerintem nem tudod cseréltetni, de az meg olyan, hogy megnézed a boltban és olyant rendelsz neten.

Egyébként ez miért informatika?

2015. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elkapod valamelyik barátnődet és elmentek ketten vásárolni. együtt bátrabbak lesztek és meg is tudjátok beszélni, hogy melyik fehérnemű vagy borotva miért jó. ennyi.
2015. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Győzd le a gátlásodat. Menj be a boltba, és ne foglalkozz vele, hogy nem mered, csak vedd meg. Kényszerítsd rá magad. Mindig csak a következő lépésre gondolj, másra ne: most csak bemegyek a boltba. Aztán: most csak megfogom a cuccot és berakom a kosárba. Aztán: most beállok a sorba és fizetek, mint máskor.

Racionalizáld a dolgot a fejedben: tudatosítsd, hogy nincs értelme felnifélni ettől, nem ésszerű. Mindenki más is vesz ilyet, és nem lesz semmi bajuk.

A felesleges és irracionális gondolatfolyamatokat állítsd meg a fejedben, ne gondold újra és újra, tudatosítsd, hogy az nem produktív.


Ezekkel a technikákkal lehet legyőzni mindenfajta fóbiát.


"13 évesen még nem túl logikus az ember"


Sosem telejesen racionális az ember, és ez nem is igazán az életkortól függ. Nekem például már tizenévesen is sokkal racionálisabb volt a gondolkodásom, mint a szüleimé. Ők meg most hatvanon felül vannak, én meg negyven, és még mindig mindenféle hülyeségben hisznek és fura dolgokat csinálnak, én meg nem.

2015. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Azért van mert még nagyon gyerek vagy nagyon gyerekes gondolkodással... majd kinövöd.
2015. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik ez az érzés, nyugi. Én egy időben (talán 15 éves korom körül) a tamponvásárlással voltam így.
2015. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez cuki. :)

Nyugi, az eladónak egy vagy a sok közül, pont nem érdekli, hogy mit veszel.

2015. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen nagyon kínosan érzem magam, ha betétet, tampont, borotvát vagy (amit még sosem vettem, mindig a barátomat küldöm) óvszert kel vennem. Mert ezek intim dolgok...de általában azzal nyugtatom magam, hogy basszus az eladó is lány (persze ha nem fiatal, helyes srác áll a pénztárnál..:D) és ő is használja ezeket nap, mint nap. Vagy ha pasi, akkor is tudja, hogy ezek normális dolgok...de azért persze továbbra is kellemetlen.. :)


Le kell győzni és megvenni, ennyi! Csak te változtathatsz.. :)


18L

2015. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!