Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel fessem a szemöldököm?

Mivel fessem a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Sötét szőkét szeretnék, az eredeti fekete. Hogy fessem? Mivel? Nem szeretném elrontani... szőkítőporom van, az jó esetleg vagy túlságosan kivilágosítaná?
2010. febr. 12. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
a szőkítőpor jó ha nem vagy rá allergiás és nem érzékeny a bőröd. de folyamatosan figyeld, ne legyen nagyon szőke.
2010. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
en ugyanigy vagyok vékonyra van szedve és az eredeti fekete, leszőkítettem de nemfigyeltem és nagyon szőke lett még olyan szőrszálak is megjelentek a szemöldököm körül ami eddig ott sem volt. De azóta visszanőtt a fekete. Szerintem ne szőkítsd le te. Menj el kozmetikushoz az majd tudja mit hogy csináljon.
2010. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kozmetikus + fodrász csak egy van a közelben de ő már a hajam szőkítését se merte elvállalni... így hát inkább itthon csinálom.

Szemöldökfesték csak barna meg fekete létezik? Szőke nincs?

2010. febr. 12. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Leszivatod világosra, utána befested Refectocil szemöldökfestékkel. Nem drága.
2010. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!