Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy viselkedhetnek igy?

Hogy viselkedhetnek igy?

Figyelt kérdés

Kb fel eve rendeltem egy blezert egy online oldalrol, hetek mulva se jott le, nem irtak semmi uzenetet, semmi. Majd 2 het mulva rakerdeztem(mivel akcios volt a blezer, viszont amikor megrendeltem masnapra a rendes aron ajanlottak).

Megkerdeztem, az volt a valasz, hogy nem kuldtek el postan, ahogy kertem, mert szerverhiba volt. Rendes aron nekem sok volt, o pedig kerdeztek, hogy ugy kell-e. Amire az volt a valaszom, hogy azon az aron nem engedhetem meg magamnak.

Fel ev elteltevel megint rendeltem toluk postan. De semmi. 1 hete tettem fel a rendelest, de semmi e-mail nem erkezett,nem is hivtak, hogy mi a helyzem elkuldik-e postan. Futarral megerkezett volna mar, szoval kizart, hogy azzal kuldtek.

Egyszeruen nem tudom, hogy most mi a helyzet, tegnap irtam nekik e-mailt, de semmi valasz.


2015. febr. 18. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:

mi az oldal neve? magyar? ugye nem fizettél előre?

a felhasználói fiókodban rendeléseknél le szokták írni, milyen állapotban van a rendelésed. ott mit írnak?

amúgy elég offosan hangzik, szerintem szarnak bele. én nem próbálkoznék többet, ha ennyire lusták. lehet, hogy már nem is működik a cég, csak a honlap még megvan.

2015. febr. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!