Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A volt barátom szerint túl...

A volt barátom szerint túl vékony voltam, és ezért hagyott el, kapcsolatunk elején 58 kg voltam, most 54 vagyok, ez nagyon vékony? (több lent)

Figyelt kérdés

Itt találtam az oldalon ezt a képet , és kiköpött ilyen vagyok, tudom nagyképűen hangzik.

De ez tényleg túl vékony lenne?

(mellékesen aki belinkelte egy kérdésnél gondolom annak ez jó)

[link]


2015. febr. 17. 18:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát,hogy ha a kinézeted miatt hagyott el,akkor ez halott ügy.Ha tényleg szeretett volna,nem érdekelte volna,hogy hogyan nézel ki.Ugyan úgy kellett volna szeretnie akkor is,ha 200 vagy 58kg vagy.Ergo nem a kinézeteddel van baj.Pont jó a súlyod egyébként.
2015. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás. Súly miatt normális ember nem hagy ott senkit. A képen lévő csaj teste pedig nagyon jól néz ki.
2015. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
bárcsak ilyen testem lehetne :( szerintem nem túl vékony, ez csak csinosan vékony kategória. ha emiatt hagyott el a barátod, akkor vagy hazudott és más miatt tette, vagy egy f_sz.
2015. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem túl vékony, én nőként boldog lennék ilyen alakkal :D És ahogy látom, ez a pasik többségének is bejön.
2015. febr. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
jó alakod volt, nem hiszem, hogy ez a valódi indok.
2015. febr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hülye volt, ha ezért elhagyott. Én szeretnék olyan vékony lenni.
2015. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tökéletes alak.

Most több opció lehet szerintem pl:

Idő közben rájött, hogy mégsem te vagy az igazi neki. Netán a zsírosabb, teltebb lányok jönnek neki be jobban. Vagy valami teljesen más ürügy:

-más miatt szakított veled, más problémája volt

-esetleg másik barátnő???

De szerintem, aki egy ilyen alakú lányt az alakjáért dob...az egy id***ta :D

Egyébként szerintem, ha igazán szeretett volna, akkor biztos nem ez lett volna ez az indok rá.

2015. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!