Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri egy külföld...

Szerintetek megéri egy külföldrőr érkező Nike Air Force-ra 5 hetet várni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked biztos, én nem is vennék olyan szart.
2015. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki ilyet akar, akkor nyilávn megéri neki, nem? Én mondjuk főleg úgy vásárolok, hogy ha kell valami, megyek a boltba, és majd beleszeretek valamibe és megveszem, ha kényelmes, de ezt sokan nem szeretik. Ők rendelnek neten. Meg mondjuk ha télen megrendeled a tavaszi-átmeneti cipőt, akkor mire ideér, akkorra lesz olyan idő, amikor fel lehet venni. Szóval nyilván van, akinek megéri, mert utál boltokba járni vagy mert speciális igényei vannak, vagy csak egy típusú cipőt szeret, és azt így szerezheti be a legkönnyebben.


Szóval je, nekem nem érné meg, mert egyébként sem hordok ilyet, de másnak ez a szíve vágya, akkor tegye. Én meg vártam egyszer 5 hetet pár zenés DVD-re, mert azt meg nem lehetett itthon kapni. Nekem meg az érte meg. :)

2015. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tuti nem érné meg, mert egyrészt csekély a valószínűsége, hogy eredeti, másrészt alapból nem éri meg ilyen divathullám jellegű cuccokat venni. Gondolom, még elég fiatal vagy.
2015. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 hét? Akkor gondolom kínából érkezik és hamis, ami azt jelenti hogy 2-3 hónap után tönkremegy majd... nekem biztos nem érné meg, hacsak nem 1000 ft. Annyit talán érne.
2015. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem éri meg mivel tuti hogy vmi kamu szart fogsz kapni ami 2hónap után szétesik a lábadon! Inkább nézz szét az OLX-en én is ott szoktam venni! Tudom hogy van fenn ott is egy csomó kamu de ha egy kicsit értesz hozzá akkor fillérekért tudsz venni eredetit!
2015. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!