Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni, hol...

Valaki tud segíteni, hol tudnék virágos hajpántot beszerezni M. O-n? Ebayről tudok, csak nem ér ide. Nincs valakinek lányok?

Figyelt kérdés

Ilyet keresek: [link]


valakinél esetleg??



2015. jan. 25. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem magad csinálod meg?

Veszel drótot, vagy egy hajpántot egy rakat művirágot és vagy dróttal, vagy ragasztóval felerősíted rá. Amúgy Kínából kb 2 hét alatt van itt.

2015. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jogos a felvetés, csak sajnos két balkezes vagyok, ilyen szépet az életbe nem hoznék össze..
2015. jan. 25. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizsus boltokban...van egy tök híres bizsus,csajos menő kisbolt,szerintem megtalálható a legtöbb plázában vagy legalábbis én aréna plazaba,westendbe és árkádba szoktam járni és ott van a Claire's...na az tele van ilyen virághajpántal.Van merev drótos és gumis hajpántban.1000valamennyi ott a gumis és a merev azt hiszem 2000valamennyi:)
2015. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uuuu koszonomszepen!!!:) megnézem mindenkepp
2015. jan. 25. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!