Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüvegkeret színének megvála...

Szemüvegkeret színének megválasztása, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Szerintetek a Barna szememhez, ami nyomokban néha zöldes árnyalatú inkább, milyen színű szemüveg keret illik? Nem értek túlságosan az ilyenekhez, ezért kérem a segíségeteket, hogy vajon milyen színű szemüveg keret emelné ki a legjobban a szemem színét? A kedvenc színem a Sárga és a Bordó. Ezt csak úgy irányadónak.
2010. febr. 8. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj be a boltba és próbálgass színes kereteket.

Sok függ a fazontól is.

2010. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia, sajnos nem tudom hogy nézel ki ezért nehezebb is a dolgom. Szerintem mindenképp sötétebb keretet kellene, mondjuk ha szereted a sötét lilát,feketét. Esetleg még ami jól áll az ilyen szemhez az a barnás keret!!

én is szemüveges vagyok, szőke hajam van és világos kék szemem, és kék-fehér a szemüvegem!:)

2010. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hosszú, egyenes sötétgesztenye barna hajam van és kerek arcom. Igazából csak arra gondoltam hátha van vmi trükk, hogy a barna (zöldes) szememet kiemeljem a szemüveggel. Nem akarom elhinni, hogy csak a kék szemet lehet kiemelni :D
2010. febr. 8. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt a szemet rózsaszinnel a legjobb :D.vagy olivzaölddel, szemhéjfestékek tekintetében..olyat sztem nem akarsz, de ha próbálgatod, akkor látod meg úgy is, sés lehet hogy olyan szín lesz, amire nem is gondolnál.
2010. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!