Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A körömágyat, hogy lehet...

A körömágyat, hogy lehet meghosszabbítani? Többi lent!

Figyelt kérdés
Na szóval...nem olyan nagy a körömágyam.Nem vészesen kicsi de nem túl nagy és nem akar nőni (a körömágyam nem akar,a körmöm nő)...fényes,fehér..de a körömágyam kicsi..mit csináljak,hogy gyorsabban meghosszabbodjon legalább egy ilyen (link lent) formára?Nem szedek tablettákat,és nem csináltatok magamnak műkörmöt mivel mg csak 13 éves lány vagyok de zavar,hogy nem festehetm a körmöm:/

2015. jan. 19. 22:28
 1/4 A kérdező kommentje:
2015. jan. 19. 22:30
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Remélem ez kamu kérdés...13 évesen a lányom kezét eltörném, ha meglátnám, hogy festi... -.-
2015. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek gratulálok, remélem a képzeletbeli gyerekedről beszélsz, egyéb iránt törjék el a te kezed, de azonnal.

A korom formája, növekedése pedig genetika, de ne zavarjon, pici körmöm is sok szépet lehet alkotni, csak gyakorlás kérdése.

2015. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló:)Nem gondolok semmilyen túl erős körömlakkra...(max. kivételes alkalmakkor)..nekem az egyik ismerősömnek műkörme van meg magassarkú cipőben jár 12 évesen,full sminkkel..ez ahhoz képest semmi.

Kedves második válaszoló!Apumnak meg a családjának gyönyörű nagy körmeik vannak amik erősek,anyumnak (de csak anyumnak)pedig szinte papír körmei vannak..és apukámra hasonlítok..akkor most....hát..ezt picit benéztem :P Na mindegy köszönöm a válaszokat!:)

2015. jan. 20. 06:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!