Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményta képen...

Zümy kérdése:

Mondanátok véleményta képen látható lányokról?

Figyelt kérdés
külön-külön.
2010. febr. 6. 20:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

melyik vagy te?

egyébként sztem átlagos tinilányok, nincs velük semmi baj, sőt, sztem pont jó, hogy a korotoknak megfelelően öltözködtök

ja és mindegyik csajsziban is van külön-külön valami ami tetszik

2010. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%

egyiksem tetszik. mindegyik olyan túl egyszerű, olyan snassz, olyan észrevehetetlen.

az első túl cigányos, az nembaj h cigány, de ezt nemkell kihangsúlyozni pl azokkal a nagy fülbevalókkal.

a második olyan idétlenül áll ott, meg idétlen a feje is, pedig az alapanyag nem rossz.

a harmadikat elfújja a szél, és egy hajmosás, meg egy hajdúsítás ráférne.

a negyedik engem egy barlanglakóra emlékeztet.

az utolsó pedig béna. de főleg az a nadrág. meg a feje sem tetszik. kicsit igényesebb arc és haj kéne neki, megegy normálisabb nadrűg.

2010. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
szerintem normális,átlagos hétköznapi lányok. és ami a képen nem látszik: az egyéniségük,ami egy átlagos külsőt vonzóvá vagy ellenszenvessé tesz.
2010. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

20.34-es vagyok szval folytatom, mert külön-külön kellett a vélemény

ballról-jobbra fogok haladni

az első lánynak tetszik a bőre, szép színű, kicsit arabos talán. mindegy sztem szép az arca és a haja

a második lány tetszik , az öltözéke és az arca is helyes, bár nem tette oda magát a képre, attól még tetszik

a harmadik lányka nagyon divatkövetőnek tűnik, de túl sötét az öltözéke, de az arca , már amennyire látszik, ő is helyesnek tűnik, olyan kislányos helyeske

negyedik lánynak tetszik a színes öltözéke, de a haja nem , valami fufru vagy valami kéne.

ötödik lányka nagyon laza csajszinak tűnik, tetszik. a nadrágja annyira nem jön be, mert szerintem nagyobb rá a naci. a haja viszont neki is szép

2010. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat és,hogy nem volt senki bunkü velem:] az első nemzetisége cigány vagy roma ahogy teccik.és egyiksem én vagyok.
2010. febr. 6. 20:47
 16/27 A kérdező kommentje:
bunkó*
2010. febr. 6. 20:48
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

átlagosak

nincs ízlésük(mármint ruhák terén)

2010. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
33%
Napiszarra valóóók :):):)
2010. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

a bal szélső néz ki legjobban.ő csajos,attól függetlenül hogy roma.

bordóban lévő csaj kicsit bamba,és nincs önbizalma,nem hisz magában.

feketében lévő túl vékony,viszont ha több önbizalma lenne sokat dobna rajta.

sárgának nem tetszik a haja,és sminkelhetne kicsit

rózsaszínnek pedig az öltözködése nem tetszik,több önbizalom kellene,és ő még zárkózott is.

2010. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
hát én is a romára szavazok a többi otromba ronda meg ilyen egyszerű suttyó csajok ... bocs az erős kifejezésért
2010. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!