Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogfehérítést szeretnék...

Fogfehérítést szeretnék elvégezni a fogaimon, csak az a gond hogy olvastam 2 lehetőségről a porcelán fogakról, és a lézeres fogfehérítésről. De melyik a jobb? a pénztől független.

Figyelt kérdés
Szeretném hogy ha inkább szakértők válaszolnának és nem azzal jönnének hogy milyen fogkrémmel mossam a fogam...Jó tippeket!!!!!!!
2010. febr. 3. 18:33
 1/1 anonim válasza:
Én ezt a két lehetöséget nem ismerem, viszont pár éve fehérítettem ki a fogam fogorvosnál. Mintát vettek a fogsoromról, arról készült egy viszonylag keményebb átlátszó müanyag lenyomat-tasak, amibe egy átlátszó zselét kellett nyomni és rátenni a fogsorra éjszakára. 2 hétig ez így ment, a végére szép fehérek lettek a fogaim. Akkor került 50ezerbe, de ennek már biztos van vagy 8 éve.
2010. febr. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!