Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok 175 cm és 51...

15 éves vagyok 175 cm és 51 kg. Szerintetek ez túl vékony, tudom h fotó is kéne és csak úgy lehetne normálisan véleményt mondani, de arányos a testalkatom, csak lehet h vékony, Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 17:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szerintem egy 4-5 kilót simán fel szedhetsz
2010. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
jah bocsi azt nem mondtam h hízni nem akarok,de fogyni sem,én így érzem jól magam csak az idegesít h anya mondja mindig milyen vékony vagyok,de a környezetembe a barátaimnak is ez tetszik,csak a ti véleményetekre is kiváncsi vagyok azért...köszönöm :)
2010. febr. 3. 17:50
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon vékony lehetsz. Plusz 10 kg is bőven elférne rajtad. Az átlagos normál súlyt lehet úgy számolni, hogy testmagasságból 110, ez nálad 65 lenne. Persze ez függ testfelépítéstől stb., de egy 58-59 bőven lehetnél...
2010. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Regen az volt a nyero,ha sokat eszik biztos egeszseges. Valami ehhez hasonlo maradhatott anyukadon,amit szajkoz folyamatosan. Puszild meg es mond azt neki en igy erzem jol magam,szeretlek! es menj tovabb-leall errol
2010. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

köszii nagyon a válaszokat !!

:)

2010. febr. 3. 17:56
 6/20 anonim ***** válasza:
Ne hallgass másokra! Ha rendesen eszel és így tartod a súlyod, akkor tökéletes, eszedbe ne jusson hízni - számodra ez az ideális testsúly. És örülj annak, hogy koplalás nélkül vagy karcsú:)
2010. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Először is, azt sem tudjuk, hogy fiú vagy e, vagy lány. Ha lány, teljesen jó alakod van. Erre már ne fogyj. Ha fiú még 15kg-ot simán magadra szedhetsz, és még akkor sem leszel kövér.
2010. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ja, hozzáteszem, hogy én 47-8 kg vagyok 163 centivel. A gyerekorvos születésemtől kezdve azzal gyanúsította anyámat, hogy nem ad eleget enni, holott teljesen normálisan eszek (és csokifüggő is vagyok). Eleve édesanyám nagyon filigrán típus, tőle örököltem - és hiába mondja az orvos, hogy híznom kéne mert az a normális (kit érdekel mi az átlag?), számomra EZ a normális, mert ezt a testsúlyt tartom normális étkezés mellett.

Szerintem, Te pont ugyanez a típus lehetsz. Csak arra vigyázz, hogy ne örülj ennek annyira hogy össze-vissza eszel mindent, mert később, majd a változókor környékén, gyerekszülés után vissza fog ütni:)

2010. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
tényleg bocsi a legfontosabbat kihagytam h lány vagyok
2010. febr. 3. 18:10
 10/20 A kérdező kommentje:
18:07 nálam is pont ugyanez van h eszek tök normálisan de nem hízok,aminek örülök is és nem is fogyok,csak aza a baj h anya ezt nem érti meg azt mondja ,h szerinte ez nem normális és h direkt nem hízok :S
2010. febr. 3. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!