Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan,...

Van még rajtam kívül olyan, aki nem szereti a hosszú szempillát?

Figyelt kérdés

Én alapból nem szeretem, hogy van, ráadásul nekem még jó hosszúra is megnő, nem egyszer megkérdezték, mit használok rá és csak irigykedtek, mikor mondtam, hogy ez valódi. Szóval én utálom, hogy van, és általában levágom nagyon rövidre, bár volt, hogy teljesen eltüntettem. Tudom, hogy miért nő, azt nem kell elmagyarázni, de mások miért tartanak idiótának, mert nekem egyszerűen nem tetszik? A mongoloidoknak se nagyon van, főleg alul. Tényleg akkora gond, hogy míg mások megőrülve hosszabbítják, én inkább levágom rövidre? Vagy van még olyan rajtam kívül, aki hasonlóan utálja? Csak már zavar, hogy a villamoson is többször előfordult, hogy megszóltak emiatt, mintha bármi közük lenne hozzá.


21/L


2014. dec. 9. 19:02
 1/4 Csika37 válasza:
én nem vágom de zavar főleg amikor sírás után tele van a szemem vele és csípi, de szerintem normális ha vágod te nem szereted nincs hozzá semmi közük (annyira irigyek add oda nekik a levágott szempilladarabokat műszempillaként)
2014. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát már gondolkodtam is rajta, hogy ha mások eladják a hajukat, akkor én meg a szempillámat fogom árulni. :D
2014. dec. 9. 19:57
 3/4 Csika37 válasza:
csak gondolom nehéz összerakni egy olyan müszemöldök izére bocsi nem tudom mi az amire rárakják. amúgy mivel vágod a szempilládat? én ollóval nem merném csipesszel meg nem lehet vágin
2014. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Körömvágó ollóval szoktam. Ha ügyes az ember, akkor nem lesz gond.
2014. dec. 9. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!