Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meddig számít valaki vékony...

Meddig számít valaki vékony testalkatúnak? Pl. Ha valaki 156cm és 50kg az még belefér?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Súlyra az vekony. De ettől meg lehet rossz alakja.
2014. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Csak így a számok alapján átlagosnak mondanám. BMI szerint vékony, egy kg kéne a normál súlyhoz, de én 173 cm-hez vagyok 50 kg, és vékony vagyok, de nem félelmetesen, úgyhogy 156 cm-hez az 50 kg nekem normál testalkatnak tűnik. A képek alapján is:): [link]
2014. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Így a számok alapján nem lehet megmondani.

Beírtam a saját adataimat abba, amit a 2. belinkelt és volt köztük bombanő, átlagos, vékony, hájas. Szóval nem csak ettől a két számtól függ, hogyan nézel ki.

Ne is méregesd magad, tök felesleges. Elég ha tetszik, amit a tükörben látsz és jól állnak rajtad a ruhák.

2014. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a számokat nézzük akkor igen, de amúgy mindenki másmilyen alkatú, illetve az sem mindegy, hogy van-e rajtad izom.
2014. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!