Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép, szōke haju lányok...

Szép, szōke haju lányok nektek milyen pasi tetszik? Info

Figyelt kérdés
Sziasztok. Álmaim ideálja egy nagyon szép, szōke haju okos lány. Nektek milyen pasik jonnek be? :) reszletesen ha lehet ^^

2014. nov. 6. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Legyen kedves, megértő, udvarias, okos, vidám. Inkább csendesebb, nyugis fajta, legyen humora, de ne vicceljen el mindent. Romantikus legyen, figyelmes. Külsőre átlagos, magára és a környezetére igényes. Imádom a hosszú hajat, de nem elvárás. Nekem még fontos, hogy állatbarát legyen.

Hát... nekem nagyjából ennyi az elvárásom. De nem keresek párt. És nyilván más szőke lány más elvárásokkal rendelkezik.

2014. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Legyen férfias, okos, vidám, megértő, figyelmes, kedves, romantikus, udvarias. Legyen humora, de csak akkor viccelődjön, ha az épp oda illik. Ne legyen bunkó, flegma, beképzelt, férfiatlan és ne legyen ilyen érzékeny művészlélek lehetőleg. Stabil állása legyen.

Kinézetre én is szeretem a kicsit hosszabb, "kuszán álló", barna/szőke hajú pasikat. Ne legyen elhízott, legyen helyes, szép arcú. Nyilván nem egy barbie figurát szeretnék, de nem is egy ápolatlan fiút.

Sok sikert kedves kérdező :)

2014. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!