Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az mennyire baj a munka...

Prométeum kérdése:

Az mennyire baj a munka helyen hogy van fülbevalóm? Vagy más test ékszer? Esetleg extrém haj?

Figyelt kérdés
Igazándiból én csak rövidebb időre 1-2 évre terveztem fülbevalót hordani, és csak bizonyos időközönként pl: hétvégente meg amikor olyan társaságba vagyok, vagy olyan programra megyek. Csak az baj hogy 1 hónapig kell folyamatosan hordani utána, ha ujjat kapok azt 6 hónapig ez elég hosszú idő, ha normális nem kétkezű munkát szeretnék akkor ez baj lehet pl: egy állás interjún. Persze az is igaz hogy láttam már fiatal orvosokat fülbevalóval és nem, volt ebből problémájuk. Mondjuk az sem lenne jó ha egy két nap alatt beforna a luk. Később az r&b yewellery oldalon is szeretnék rendelni fülbevalót, egy párat.

2014. okt. 29. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom fiú vagy, máskülönben nem merült volna fel benned a kérdés:) Hát szerintem ha nem valami nagy feltűnő, vagy kifejezetten női fülbevalót akarsz hordani, akkor ez nem jelenthet gondot.
2014. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ár van is mind a két fülemben ilyen golyózáras karika! amit később vastagabbra szeretnék cserélni
2014. okt. 29. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ, mi a szakmád
2014. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még semmi, egyenlőre alkalmi diákmunkáim voltak pl: borítékolás,raktáros, árufeltöltés, címkézés stb,
2014. nov. 1. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
mi akarsz lenni?
2014. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van egy Települési környezetvédelmi technikus okj bizonyítványom. Nem lenne rossz ezzel el helyezkedni, de más munka is jöhet,majd körülnézek jövőhéten a Humániánál
2014. nov. 2. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg helyesen írni, az fontosabb, mint hogy i van a füledben...
2015. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!