Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leginkább hímneműek! Nektek...

Leginkább hímneműek! Nektek tetszik az ilyen izmosabb láb, mint a képen lévő lánynak?

Figyelt kérdés

(nemet írj mindenképp!!!

[link]


[link]


2010. jan. 25. 07:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám izmosnak ezeket a lábakat...
2010. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem izmos láb, egyszerűen csak vékony...nézz meg egy kemény sportoló lábát...:) Vagy Rubint Rékáét... ha ez izmos, akkor az övé mi? Pankrátor stílusú?:D
2010. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond sincs ezekkel a lábakkal, én még izmosnak sem mindanám.


A fiúk meg jól ki vannak éhezve...


17/L

2010. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
azért ne mondjátok már hogy tök átlagos hogy egy lánynak ilyen lába van, az én ismerettségi körömben(ami azért elég nagy)senkinek sem ilyen izmos, én nagyon ritkán látom,h.egy lánynak ilyen lába legyen.pedig azért nyáron nézem őket hátha...:)
2010. jan. 25. 18:36
 15/20 anonim ***** válasza:

én lány vagyok ugyan, de én erre a lábra nem mondanám, hogy izmos. szemből teljesen normális formás láb.

igazából oldalról kéne látni. szemből teljesen rendben vannak ezek a lábak. ha a vádlid fentebb kezdődik, széles és lapos, na az csúnya. de ez nemtűnik olyannak.

2010. jan. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
teljesen egyetértek veled, lehet hogy azok a képen nem izmosak,de nekem szörnyen, utálom a lábaim . amikor egyszer a barátnőmmel öltöztünk tesin át azt mondta hogy daganatom van ott pedig nincs.
2010. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azt kell mondjam a női testről és azok arányairól való elképzelésed beteges. Illetve nem az csak nyomja a média ezt a szart, hogy legyél vékony annyira, hogy mindjárt belehalsz.. és erre figyelsz. A csajnak a képen nemhogy átlagos inkább vékony lába van. Egyik barátnőm hobbiból fut. Na neki izmos lába van, de valszeg szörnyethalnál, ha meglátnál egy képet róla, ha már ezeknek a leányzóknak a lábát is vastagnak találod.
2010. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
rohadtul nem érdekel mi a "divat" csak nem volt mindig ilyen és akkor jobban tetszett, van ilyen, erről meg nem tehetek...
2010. jan. 27. 21:11
 19/20 anonim ***** válasza:
a piros szőnyeges képen jó a csaj lába, a többi nem tetszik. 21/l
2010. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ezek a lábak nem izmosak, nekem a valoban izmos formás lábak jönnek be!
2010. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!